Počítačový tábor

Místo konání: Tábořiště u Vrby, Hejnice, okres Liberec. Ubytování: Speciálně přestavěné karavany pro konání dětských táborů. Strava: 4x denně včetně pitného režimu. Doprava: Autobusem z Prahy nebo vlastní doprava přímo do Hejnic. V ceně: Ubytování, strava, doprava, program, vedoucí, cestovní pojištění, zákonné pojištění CK.

O táboře Počítačové tábory probíhají na našem karavanovém tábořišti umístěném ve Frýdlantském výběžku v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory nedaleko města Hejnice.

Tábořiště je umístěno v přírodě na louce obklopené vzrostlými stromy a keři. Táborníkům je k dispozici ohniště s posezením, bazén, trampolína, stolní fotbálek a společenská místnost. Společenská místnost je vybudována v 11 metrovém dvoudveřovém karavanu, tedy v největším karavanu tábora, který je zároveň největším karavanem co se vůbec vyrábí. V druhém atypickém karavanu se nachází kuchyň a dalších 11 speciálně přestavěných karavanů slouží k ubytování táborových účastníků. V závislosti na velikosti konkrétního karavanu je v něm ubytováno 3-6 dětí (délka karavanů je 4-8 metrů).

V blízkosti tábora je rybník, v Hejnicích pak koupaliště, hřiště, kino, obchody.

Cena: 4660 Kč

Termín: 7.8. 2021 - 14.8. 2021

Pro účastníky od 9 do 18 let.

ICT pobytový počítače Sindibad tábor

Období 7.8.202114.8.2021
Místo konání
Tábořiště Na Kopečku
Kontakt
Irena Koberová
ck@sindibad.cz
777883434