Dance Camp 2024

Pro účastníky od 6 do 18 let.

Již tradiční soustředění tanečního klubu CO Dance Company. Tanečníci jsou rozděleni do několika věkových a výkonnostních kategorií. Každá skupina má své tréninky přizpůsobené jejich možnostem a schopnostem. Tréninky vedou trenéři z různých tanečních klubů zaměřených na street dance. Doprovodný program zajišťuji další pedagogičtí pracovníci. Odborný zdravotní dohled.

Letos pro vás opět pořádáme taneční soustředění Dance camp, které je určeno pro tanečníky street dance straších sedmi let. Máme připravenou novinku, kterou jsou dva typy poukazů.

Varianta A Klasické pobytové soustředění. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce, doprovodný program, zdravotní dozor, ubytování, strava, pitný režim, dárky.

Cena pobytu: 4 000 Kč.

Varianta B Soustředění bez přespávání. Tanečníci by ráno přijeli (nejdéle v 8.30 hod., aby stihli první lekci) a večer odjížděli (mezi 19. a 21. hodinou).

V ceně jsou zahrnuty taneční lekce, zdravotní dozor, doprovodný program, strava, pitný režim, dárky.

Cena pobytu: 3 000 Kč.

Počet míst, hlavně u varianty A, je OMEZEN. Neváhejte, proto prosím v případě zájmu s přihlášením. Prozatím mi bude stačit zpráva (SMS, na messenger, mail) nebo telefon. Od února budou přihlášky k vyzvednutí na sále.

dětihip-hopmládežpobytovýpohybstreet-dancetábortanec

Období 14.7.202421.7.2024
Místo konání
Rekreační areál Smědá, Raspenava
Kontakt
Hanka Roušarová
hanka.fdl@seznam.cz
606624293