letní tábor se zaměřením na přípravu na zkoušky na SŠ

Vážení rodiče, jsme si plně vědomi současné složité situace ve školství, kdy distanční výuka nemůže zajistit dětem dostatečné vzdělávání a hlavně vůbec nemůže zaručit plnohodnotnou přípravu učiva ke zkouškám na střední školy. Tímto na žádost několika rodičů, jejichž dětem se již s přípravou věnujeme, jsme se rozhodli uspořádat letní tábor s hlavním zaměřením k přípravě žáků 8.tříd na zkoušky v příštím školním roce.

Vycházíme tak vstříc nejen rodičům a jejich dětem, ale i školám, kde chápeme jejich velmi složitou situaci, která trvá již od března 2020. Připravíme vaše děti ke zkouškám z matematiky a českého jazyka na všechny střední školy. Doučíme mezery ve vzdělání, které díky distanční výuce vznikly. Průměrná cena hodinového doučování stojí v současnosti cca 200,- Kč. Na tomto táboře budou hodiny v malých skupinkách dětí vedeny zkušenými pedagogy, kteří mají navíc i zkušenosti s doučováním dětí.

Celkem Vám garantujeme 24 hodin výuky (v celkové hodnotě tedy 4800,-Kč). K tomu proběhne běžná táborová činnost (výuka sebeobrany, různé sportovní a táborové aktivity atd.). Strava bude zajištěna 5x denně s nepřetržitým pitným režimem. Místo tábora bude upřesněno dle přihlášek.

Termín je stanoven na 11.7. až 17.7. 2021. Celková cena je 4000,- Kč. Podrobné informace obdrží přihlášení včas.

Kdo o přihlášení uvažuje doporučujeme se nezávazně přihlásit hned. Termín uzávěrky přihlášek je 31.5. 2021. Kapacita je ovšem omezena, proto doporučujeme zaslat zatím nezávaznou přihlášku. Přihlášení obdrží nejpozději do 15.6. podrobné informace. Nezávaznou přihlášku a případné dotazy možno odeslat e-mailem na adresu: stepanek.c@tiscali.cz

Pro účastníky od 13 do 15 let.

pobytový tábor vzdělávání

Období 11.7.202117.7.2021
Místo konání
BUDE UPŘESNĚNO - Frýdlantsko
Kontakt
Radek Štěpánek
stepanek.c@tiscali.cz