Florbalový tábor

Místo konání: Tábořiště Na Kopečku, Hejnice, okres Liberec. Ubytování: V karavanech na tábořišti pro 30 účastníků. Strava: 4x denně včetně pitného režimu. V ceně: Ubytování, strava, doprava, program, cestovní pojištění, vedoucí, zdravotník, zákonné pojištění CK.

Tento nově vytvořený tábor zaměřený na florbal povedou zkušené hráčky týmu druholigového ženského týmu SK Florbal Benešov v čele s dlouholetou trenérkou dětských kategorií. Děti rozdělíme do oddílů dle jejich dovedností, aby pro každého účastníka tábora byly tréninky přínosné a aby se každé dítě mohlo ve svých dovednostech zlepšovat. Zaměřujeme se nejen na florbalové dovednosti, ale i všeobecnou zručnost, fyzičku a týmového ducha každého jednotlivce. Z florbalových dovedností budeme pilovat správně provedenou střelbu, přesné přihrávky, vedení míčku a souhru hokejky a balonku. V neposlední řadě seznámíme mladé florbalisty s pravidly florbalu, které bude prezentovat zkušený rozhodčí.

Naše florbalové tábory jsou pro sportovně a soutěživě naladěné kluky a holky od 9 do 18 let. Nezáleží na tom, zda s florbalem začínáte nebo jste pokročilými florbalisty. Stačí mít pouze chuť aktivně sportovat. Přijeďte si užít parádní tábor plný her a soutěží, při kterém bude k dispozici tělocvična a veškeré potřebné vybavení. U nás nezažiješ nudu, strávíš skvělý týden plný sportovních aktivit, v bezva kolektivu a v duchu fair-play. Určitě najdeme čas i na klasické táborové aktivity – výlet, koupání, ohýnek, kytara. Naše tábořiště nabízí i možné doplňkové sportovní aktivity, jako je trampolína, stolní fotbálek, ping-pong.

Na florbalové tábory není potřeba nic kupovat. Bližší info na webech

Cena: 4970,- kč

Termíny

23.7.-30.7.2022

Pro účastníky od 9 do 18 let.

florbal pobytový Sindibad sport tábor

Období 23.7.202230.7.2022
Místo konání
Tábořiště Na Kopečku
Kontakt
Petra Melicharova
ck@sindibad.cz
777883434