Předškolka

děti hraní hry kreslení pohyb tanec vyrábění zpěv
Free Club Frýdlant (roh náměstí) ()
Pondělí 10:0013:00
Úterý 10:0013:00
Čtvrtek 10:0013:00
Pátek 10:0013:00
od 4 do 6 let

cCOBO fitness

cvičení fitness posilování sport ženy
Sokolovna Frýdlant ()
Čtvrtek 17:3018:30
od 16 do 60 let

Florbal chlapci

florbal sport
Hejnice Velká tělocvična ZŠ ()
Pondělí 07:1507:55
Úterý 07:1507:55
od 6 do 15 let

Squash

sport squash
Antonie Hotel ()
Pondělí 07:0021:00
Úterý 07:0021:00
Středa 07:0021:00
Čtvrtek 07:0021:00
Pátek 07:0021:00
Sobota 07:0021:00
Neděle 07:0021:00

Šachový kroužek - pokročilí

logika šachy sport strategie vzdělávání
ZŠ Bělíkova ()
Úterý 15:3017:00
od 6 do 15 let

Sportovní hry HU

hry soutěže sport sportovky
Tělocvična Husova Frýdlant ()
Středa 15:3016:30
od 6 do 10 let

Stolní tenis muži Frýdlant

muži pingpong sport
Sokolovna Frýdlant ()
Středa 17:0019:00
Pátek 18:0020:00
Neděle 10:0012:00
od 6 do 99 let

Tenis

sport tenis
Antonie Hotel ()
Úterý 07:0021:00
Středa 07:0021:00
Čtvrtek 07:0021:00
Pátek 07:0021:00
Sobota 07:0021:00
Neděle 07:0021:00
Pondělí 07:0021:00

Cvičení rodičů s dětmi

cvičení děti
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 16:0017:00
od 2 do 5 let

Florbal ženy

floorball florbal sport
Tělocvična SŠHL Frýdlant ()
Úterý 18:0019:30
od 16 do 99 let

Badminton IV. mix muži a ženy

badminton muži sport ženy
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 18:0019:00
od 18 do 99 let

Sportovní hry

atletika florbal kolektivní sport
ZŠ a MŠ Višňová ()
Čtvrtek 14:0015:00
od 6 do 11 let

Piloxing

cvičení piloxing pohyb ženy
Sokolovna Frýdlant ()
Pondělí 18:0019:00
od 15 do 60 let

Taneční cvičení

hip-hop sport street-dance tancování tanec zumba
Česká Beseda Raspenava ()
Pondělí 15:0016:00
Čtvrtek 15:0016:00
od 5 do 60 let

Florbal žákyně

floorball florbal sport
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Čtvrtek 16:0017:30
od 10 do 14 let

Badminton III.ženy, muž, stř.

badminton sport ženy
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 17:0018:00
od 16 do 99 let

Rybářský kroužek

příroda rybářství rybník rybolov sport
DDM Frýdlant ()
Čtvrtek 16:0017:00
od 6 do 15 let

Hokej přípravka 2008-9

hokej sport
Zimní stadion Frýdlant ()
Pondělí 15:3016:30
Středa 15:3016:30
Čtvrtek 15:3016:30
od 8 do 9 let

Florbal

fotbal sport
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Úterý 15:0016:00
od 10 do 15 let

Cvičení pro ženy - Do formy

fitness posilování sport ženy
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Středa 18:0019:00
od 15 do 80 let

Hatha Jóga

jóga sport
2. MŠ Nádražní, Hejnice ()
Úterý 18:0019:00
Čtvrtek 18:0019:00
od 8 do 99 let

Fotbal Frýdlant st. přípravka

fotbal sport
Fotbalové hřiště Frýdlant - tráva ()
Úterý 16:0017:30
Čtvrtek 16:0017:30
od 9 do 10 let

Country tance

country pohyb tanec
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Úterý 15:3016:30
od 8 do 12 let

Hokej přípravka 2010-11

hokej sport
Zimní stadion Frýdlant ()
Úterý 15:3016:30
Čtvrtek 16:3017:30
Neděle 09:0010:15
od 6 do 7 let

Aerobic

aerobic cvičení fitness posilování sport
tělocvična ZŠ Bílý Potok ()
Pondělí 18:0019:00
Středa 18:0019:00
od 12 do 99 let

Fotbal Frýdlant dorost

fotbal sport
Fotbalový stadion Frýdlant - umělá tráva ()
Úterý 17:3019:00
Čtvrtek 17:3019:00
od 15 do 18 let

Šachy

hra šachy turnaje
DDM Frýdlant ()
Pátek 13:3014:30
od 6 do 15 let

Taneční kurzy nejen pro dospěláky

sport tanec zábava
Beseda Oldřichov v Hájích ()
Pondělí 20:0021:45
Středa 20:0021:45
od 14 do 99 let

Šachový kroužek

logika šachy sport
ZŠ Hejnice ()
Pátek 14:4015:30
od 6 do 15 let

Atletika 2.stupeň

atletika sport
Hejnice Velká tělocvična ZŠ ()
Pondělí 15:3016:15
od 6 do 12 let

Plavecký kroužek-OBSAZENO

plavání sport
Bazén Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 15:0016:00
od 8 do 15 let

Jízda na koni začátečníci

jezdectví jízda na koni koně sport
Hejnice, Ranč u vrby ()
Pátek 15:3017:30
Středa 15:3017:30
od 6 do 50 let

Fotbal Frýdlant dospělí

fotbal sport
Fotbalové hřiště Frýdlant - tráva ()
Úterý 18:0019:30
Čtvrtek 18:0019:30
od 19 do 35 let

Sportovky mladší

sport sportovky
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Pondělí 15:0016:00
od 5 do 8 let

Fotbal Frýdlant starší žáci

fotbal sport
Fotbalové hřiště Frýdlant - tráva ()
Pondělí 16:0017:30
Středa 16:0017:30
Pátek 16:0017:30
od 13 do 14 let

Free club

diskotéka freeWiFi hry hudba klub mládež počítače tanec zábava
Free Club Frýdlant (roh náměstí) ()
Pondělí 14:0018:00
Středa 14:0018:00
Čtvrtek 14:0018:00
Pátek 14:0018:00
od 12 do 19 let

Výuka jezdectví a základy ošetřování koní

chovatelství jezdectví koně sport
Zámecký dvůr Černousy ()
Pondělí 15:0019:00
Středa 15:0019:00
od 10 do 17 let

Florbal muži

floorba florbal sport
Sportovní hala Raspenava ()
Čtvrtek 19:0021:00
od 16 do 99 let

Zumba tábor

tábor tanec zumba
Tábořiště Na Kopečku ()
od 10 do 18 let

Volejbal NMpS

sport volejbal
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Pondělí 16:3017:30
od 9 do 18 let

Cyklistický tábor

cyklistika kolo tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 8 do 18 let

Tenis s trenérem

sport tenis
Tenisové kurty Frýdlant ()
Pondělí 12:0018:00
Úterý 12:0018:00
Středa 12:0018:00
Čtvrtek 12:0018:00
Pátek 12:0018:00
Sobota 12:0018:00
Neděle 12:0018:00
od 15 do 99 let

Hokej mladší a starší žáci

hokej sport
Zimní stadion Frýdlant ()
Pondělí 16:3017:30
Středa 16:3017:30
Pátek 16:0018:15
od 10 do 13 let

Badminton II.

badminton sport
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 16:0017:00
od 12 do 18 let

Atletika 1.stupeň

atletika sport
Hejnice Velká tělocvična ZŠ ()
Pondělí 13:4014:40
od 6 do 12 let

Street dance - CO dance company

break děti dospělí hip-hop mládež pohyb sport street-dance tanec
Pošta Frýdlant ()
Pondělí 17:0018:30
Úterý 17:0020:00
Středa 17:0018:30
Čtvrtek 17:0018:30
od 8 do 99 let

Jízda na koni pokročilí

jezdectví koně sport
Hejnice, Ranč u vrby ()
Úterý 15:3017:30
od 6 do 50 let

Stepy

fitness sport step-aerobic ženy
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Pondělí 18:0019:00
od 15 do 80 let

Judo starší žáci

boj judo kopy sport zápas
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Úterý 15:1516:30
Čtvrtek 15:1516:30
od 11 do 16 let

Basketbal dospělí

basket basketbal sport
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Pondělí 19:0020:30
od 18 do 99 let

Jízdárna pro každého

chovatelství jezdectví koně sport
Zámecký dvůr Černousy ()
Neděle 11:0014:00
od 8 do 90 let

Geocaching-turistický

sport turistika
ROROŠ Nové Město pod Smrkem ()
Pátek 16:0017:00
od 8 do 18 let

Fitness

fitness posilování
Antonie Hotel ()
Pondělí 10:0021:00
Úterý 10:0021:00
Středa 10:0021:00
Čtvrtek 10:0021:00
Pátek 10:0021:00
Sobota 10:0021:00
Neděle 10:0021:00

Florbal dívky

florbal sport
Hejnice Velká tělocvična ZŠ ()
Pondělí 14:4015:30
od 6 do 15 let

Badminton

badminton sport
Antonie Hotel ()
Pondělí 07:0021:00
Úterý 07:0021:00
Středa 07:0021:00
Čtvrtek 07:0021:00
Pátek 07:0021:00
Sobota 07:0021:00
Neděle 07:0021:00

Florbal žáci

floorball florbal sport
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Pondělí 16:1517:45
od 10 do 14 let

Fotbal Frýdlant ml. přípravka

fotbal sport
Fotbalové hřiště Frýdlant - tráva ()
Pondělí 16:0017:30
Pátek 16:0017:30
od 7 do 8 let

Sportovní hry BĚ

hra sport sportovky zábava
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Pondělí 16:0017:00
od 6 do 10 let

Spinning

cyklistika spinning sport
Fitness Hejnice ()
Pondělí 18:0019:00
Úterý 18:0019:00
Čtvrtek 18:0019:00
od 10 do 99 let

Jóga

jóga sport
ZŠ Jindřichovice pod Smrkem ()
Středa 18:0019:15
od 15 do 99 let

Horolezecký tábor

horolezectví tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 8 do 18 let

Fotbal Višňová

fotbal sport
Fotbalový stadion Višňová ()
Pondělí 16:0017:00
od 5 do 19 let

Veřejné bruslení

bruslení sport
Zimní stadion Frýdlant ()
Sobota 13:0014:30
Neděle 14:3016:00
Středa 17:4519:15
od 4 do 99 let

Šachy pro dospělé

logika šachy sport vzdělávání
Slunečnice Frýdlant ()
Pátek 17:0023:00
od 18 do 99 let

Jízda na koni Ranč Zátoka

agroturistika jezdectví jízda na koni koně sport
Ranč Zátoka, Dolní Řasnice 258 ()
Neděle 14:0016:30
od 6 do 90 let

Atletika

atletika hry sport
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Pondělí 14:3015:30
od 6 do 11 let

Stolní tenis

pingpong sport
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Středa 16:0017:00
od 8 do 15 let

Volejbal dívky a chlapci

chlapci dívky hry míčovky minivolejbal odbíjená pohyb přehazovaná sport tým volejbal
Tělocvična SŠHL Frýdlant ()
Úterý 16:3018:00
Pátek 17:0018:15
od 8 do 18 let

Rekreační sporty muži

muži sport
Sokolovna Frýdlant ()
Úterý 18:0019:30
Pátek 17:3019:00
od 18 do 60 let

Atletika TJ Slovan Frýdlant

atletika sport
Sokolovna Frýdlant ()
Pátek 14:3016:00
od 6 do 18 let

Break dance - CO Dance Company

break děti dospělí pohyb sport tanec
Pošta Frýdlant ()
Pátek 17:0018:30
od 6 do 30 let

Pilates

fitness pilates sport ženy
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Čtvrtek 18:0019:00
od 15 do 80 let

Tenis začátečníci

sport tenis
Tenisové kurty Frýdlant ()
Úterý 16:0017:00
Čtvrtek 16:0017:00
od 6 do 13 let

Modeling a taneční show

choreografie krása líčení móda modeling módní přehlídka tanec
Tělocvična Husova Frýdlant ()
Středa 14:4515:45
od 10 do 15 let

Zumba

choreografie hudba sport tanec zumba
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Středa 16:3017:30
od 6 do 11 let

Softball

baseball softball sport
ZŠ Dětřichov ()
Pátek 14:0016:00
od 6 do 12 let

Jóga - 5 Tibeťanů pro začátečníky

jóga sport
Free Club Frýdlant (roh náměstí) ()
Úterý 18:0019:30
od 8 do 99 let

Basketbal děti

basket košíková sport
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Pondělí 18:0019:00
od 12 do 18 let

Orientální tance

kreativita pohyb tanec
ZŠ a MŠ Višňová ()
Čtvrtek 15:3016:30
od 6 do 11 let

Tenis mírně pokročilí

sport tenis
Tenisové kurty Frýdlant ()
Pondělí 15:3016:30
Čtvrtek 15:3016:30
od 6 do 13 let

Bruslení rodičů s dětmi

bruslení sport
Zimní stadion Frýdlant ()
Úterý 16:3017:30
od 4 do 99 let

Badminton I.

badminton raketové sporty
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 15:0016:00
od 8 do 12 let

Jezdectví JK Nicol

jezdectví koně sport
Školní statek Frýdlant ()
Pondělí 15:0017:00
Pátek 15:0017:00
od 6 do 18 let

Lezení na umělé stěně

horolezení lezení sport
Tělocvična SRC Nové Město pod Smrkem ()
Úterý 16:0017:00
od 6 do 99 let

Sebeobrana

muži sebeobrana sport ženy
Sokolovna Frýdlant ()
Neděle 17:0018:30
od 15 do 60 let

Cvičení malé děti

děti sport
Sokolovna Frýdlant ()
Pondělí 16:0017:00
od 1 do 6 let

Judo mladší žáci

boj bojové judo sport umění zápas
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Úterý 14:0015:15
Čtvrtek 14:0015:15
od 6 do 11 let

Sportovní hry PU

hra pohyb sport sportovky zábava
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Pondělí 12:3514:05
od 6 do 12 let

Tábor u koní o jarních prázdninách 2018

jezdectví sport tábor
Zámecký dvůr Černousy ()
od 8 do 14 let

Horolezecký kroužek

horolezectví lezení sport
ZŠ Hejnice ()
Čtvrtek 16:3017:30
od 6 do 15 let

Gymnastika

gymnastika sport
Sokolovna Frýdlant ()
Pondělí 16:0018:00
od 6 do 15 let

Dance Camp s CO Dance Company

break děti hip-hop léto prázdniny street-dance tábor tanec zábava
Jiřetín pod Jedlovou, Sportovní areál Netopýr ()
od 6 do 18 let

Zumba

sport tanec zumba
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Úterý 16:3017:30
od 8 do 15 let

Šachový kroužek - začátečníci

logika šachy sport strategie vzdělávání
ZŠ Bělíkova ()
Čtvrtek 14:0015:00
od 6 do 15 let

Fotbal frýdlant školička

fotbal sport
Fotbalové hřiště Frýdlant - tráva ()
Pondělí 16:0017:00
Čtvrtek 16:0017:00
od 3 do 6 let

Jóga s Lenkou

jóga sport ženy
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Úterý 18:0019:00
od 15 do 80 let

Bojové sporty

boj bojové box sebeobrana sport
ZŠ Jindřichovice pod Smrkem ()
Úterý 16:0017:00
od 6 do 15 let

Tenis pokročilí

sport tenis
Tenisové kurty Frýdlant ()
Pondělí 16:4517:45
Čtvrtek 16:4517:45
od 6 do 13 let

Zumba MŠ

choreografie hudba sport tancování tanec zumba
Tělocvična ZŠ Purkyňova Frýdlant ()
Středa 16:0016:30
od 4 do 6 let