Sportovní tábor

Místo konání: Tábořiště u Vrby, Hejnice, okres Liberec.

Ubytování: V karavanech na tábořišti pro 50 účastníků. Jedná se o přidružený tábor pro 10-15 dětí, probíhající souběžně s dětským táborem na koních.

Sportovní tábory jsou určeny pro akční děti, které rády tráví svůj volný čas sportovní aktivitou v kolektivu prima kamarádů. Nezáleží na tom, jaký sport přes rok děláte, u nás si vyzkoušíte více sportů a můžete se pak lépe rozhodnout, který si nejvíce oblíbíte a budete se mu nadále věnovat. Naši zkušení vedoucí dokáží vysvětlit nejen základy daných sportů, ale i poradit a předat zkušenosti z praxe svým svěřencům. U nás nezažiješ nudu, strávíš skvělý týden plný sportovních aktivit, v bezva kolektivu a v duchu fair-play. Určitě najdeme čas i na klasické táborové aktivity – výlet, koupání, ohýnek, kytara. Přímo na tábořišti jsou pak možné doplňkové sportovní aktivity, jako je trampolína, stolní fotbálek, ping-pong.

Sportovní tábory jsou nabité akcí, adrenalinem, radostí z pohybu. K dispozici máme tělocvičnu a venkovní sportoviště. Naučíme se základy volejbalu, basketbalu, fotbalu, nechybí ani plavání a horolezecká stěna. To vše samozřejmě proložíme potřebnými zápasy i závody. Program okořeníme střelbou ze vzduchovky, airsoftem a jízdou na koni.

Dalšími zajímavými aktivitami je bezesporu Bodyzorbing, bowling a cyklovýlet na horských kolech po jizerském Singltreku pod Smrkem. Tento Singltrek je jedním z nejlepších horských treků v ČR.

Strava: 4x denně včetně pitného režimu.

Cena: 5 360 Kč

V ceně: Ubytování, strava, doprava, program, cestovní pojištění, oddíloví vedoucí, zdravotník, zákonné pojištění CK. Bližší info na webech

Termíny: 23.7.-30.7.2022 30.7.-6.8.2022

Pro účastníky od 7 do 18 let.

pobytový Sindibad sport tábor

Období 23.7.20226.8.2022
Místo konání
Tábořiště Na Kopečku
Kontakt
Petra Melicharova
ck@sindibad.cz
777883434