Výuka jezdectví a základy ošetřování koní

chovatelství jezdectví koně sport
Zámecký dvůr Černousy ()
Pondělí 15:0019:00
Středa 15:0019:00
od 10 do 17 let

Jízdárna pro každého

chovatelství jezdectví koně sport
Zámecký dvůr Černousy ()
Neděle 11:0014:00
od 8 do 90 let

Základy robotiky

programování roboti robotika
DDM Frýdlant ()
Úterý 15:3017:00
Čtvrtek 15:3017:00
od 9 do 15 let

Airsoftový tábor

airsoft military pobytový tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 9 do 18 let

Konstrukce a robotika 1

fischertechnik konstrukce programování robot robotika stavebnice
DDM Frýdlant ()
Pátek 13:3015:00
Pátek 15:0016:30
od 8 do 16 let

Vaření

kutil vaření
ZŠ a MŠ Višňová ()
Středa 15:3016:30
od 8 do 12 let

Včelařský kroužek

ostatní včelařství zvířata
ROROŠ Nové Město pod Smrkem ()
Pátek 14:3016:00
od 8 do 15 let

Rybářský kroužek

ostatní rybářství
ROROŠ Nové Město pod Smrkem ()
Pátek 15:3017:00
od 6 do 99 let

Zálesák - kroužek myslivosti

myslivost příroda zvířata
Školní jídelna Raspenava ()
Pátek 16:0018:00
od 6 do 15 let

Piloxing s Hankou - CO Dance Company

cvičení piloxing pohyb ženy
Taneční a sportovní klub CO Dance Company ()
Pondělí 18:3019:30
od 15 do 60 let

Hasiči Nové Město

hasiči
Hasiči Nové město ()
Pátek 16:0018:00
od 6 do 15 let

Hasičský kroužek Višňová

hasiči ostatní
Hasiči Višňová ()
Pátek 16:0017:00
od 4 do 18 let

Hasiči Frýdlant

hasiči
Hasiči Frýdlant ()
od 6 do 15 let

Jízda na koni začátečníci

jezdectví jízda na koni koně sport
Hejnice, Ranč u vrby ()
Pátek 15:3017:30
Středa 15:3017:30
od 6 do 50 let

Badminton IV. mix muži a ženy

badminton muži sport ženy
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 18:0019:00
od 18 do 99 let

Badminton III.ženy, muž, stř.

badminton sport ženy
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Čtvrtek 17:0018:00
od 16 do 99 let

Hasiči Hejnice

hasiči
Hasiči Hejnice ()
Pondělí 17:0019:00
od 6 do 18 let

Jezdectví JK Nicol

jezdectví koně sport
Školní statek Frýdlant ()
Pondělí 15:0018:00
Pátek 15:0018:00
od 6 do 18 let

Jízda na koni Ranč Zátoka

agroturistika jezdectví jízda na koni koně sport
Ranč Zátoka, Dolní Řasnice 258 ()
Neděle 14:0016:30
od 6 do 90 let

Hasiči mládež

hasiči
Raspenava Hasičská zbrojnice SDH Lužec ()
Pátek 15:0017:00
od 6 do 18 let

Včelařský kroužek - Jindřichovice p.S.

ostatní včelařství
ROROŠ Nové Město pod Smrkem ()
Pátek 13:0014:00
od 6 do 12 let

Sebeobrana

muži sebeobrana sport ženy
Sokolovna Frýdlant ()
Neděle 17:0018:30
od 15 do 60 let

Tábor na koních

koně pobytový tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 7 do 18 let

Modelářský kroužek

kreativita ostatní vzdělávání
ZŠ Hejnice ()
Úterý 15:0016:00
od 6 do 15 let

Mamaklub

dílna tvoření vzdělávání ženy
Centrum Mateřídouška, z. s., Hejnice ()
Středa 08:3012:30
od 18 do 90 let

Kuchařský tábor

kutil pobytový tábor vaření
Tábořiště Na Kopečku ()
od 10 do 18 let

Jóga s Lenkou

jóga sport ženy
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Úterý 18:0019:00
od 15 do 80 let

Rybářský kroužek

příroda rybářství rybník rybolov sport
DDM Frýdlant ()
Čtvrtek 16:0017:00
od 6 do 15 let

Cvičení pro ženy - Do formy

fitness posilování sport ženy
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Středa 18:0019:00
od 15 do 80 let

Rybářský tábor

pobytový rybář rybářství rybník rybolov tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 7 do 18 let

BOSU s Hankou - CO Dance Company

bosu cvičení fitness kardio posilování ženy
Taneční a sportovní klub CO Dance Company ()
Úterý 19:0020:00
od 10 do 60 let

Pilates

fitness pilates sport ženy
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Čtvrtek 18:0019:00
od 15 do 80 let

Stepy

fitness sport step-aerobic ženy
Tělocvična Bělíkova Frýdlant ()
Pondělí 18:0019:00
od 15 do 80 let

Putovní tábor na koních

koně pobytový tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 10 do 18 let

Paintballový tábor

military paintball pobytový tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 9 do 18 let

Myslivost, ochrana přírody

myslivost ochrana příroda výlety zvířata
DDM Frýdlant ()
Úterý 15:3017:00
od 6 do 15 let

Klub Voraz

doučování klub mládež nízkoprahový volnočasový
J-centrum Nové Město pod Smrkem ()
Úterý 15:0019:00
Středa 13:0017:00
Čtvrtek 15:0019:00
Pátek 12:0016:00
od 13 do 26 let

Bosu

bosu ostatní sport ženy
Sokolovna SRC Nové Město pod Smrkem ()
Úterý 17:4518:45
od 18 do 99 let

Bojové umění

sebeobrana sport
Sokolovna Frýdlant ()
Neděle 15:0016:00
od 12 do 99 let

Klub Amaro Suno

doučování klub mládež předškolní volnočas vzdělávání
Klub Amaro Suno ()
Pondělí 14:0016:00
Úterý 14:0016:00
Středa 14:0016:00
Čtvrtek 14:0016:00
Čtvrtek 14:0016:00
od 6 do 18 let

Bojové sporty

boj bojové box sebeobrana sport
ZŠ Jindřichovice pod Smrkem ()
Úterý 16:0017:00
od 6 do 15 let

Jízda na koni pokročilí

jezdectví koně sport
Hejnice, Ranč u vrby ()
Úterý 15:3017:30
od 6 do 50 let

Military tábor

military pobytový tábor
Tábořiště Na Kopečku ()
od 9 do 18 let